Vedoucí

Daniela Matoušová (Daninka) (25)

Ahoj! Skoro celý život bydlím v Mariánských Lázních. To je takové moc hezké městečko, kam jezdí hodně turistů, protože se jim líbí parky a můžou pít léčivé vody. Od malička je piju taky. Taky piju ráda kafe, takže jestli mě někdy uvidíte s hrnkem v ruce, můžete hádat, co v něm je! Líbí se mi, když se člověk zajímá o druhé (jako třeba Elsa o Annu nebo Anna o Elsu). Proto se taky do Bělče vždycky těším, protože se tam setkám se spoustou takových Ann, Els, Olafů, Svenů nebo Kristofů. Ráda se směju, takže jestli máte v rukávu nějaký vtip, sem s ním! Taky byste asi měli vědět, že ráda spím (nejradši bych byla medvěd: víte, že celou zimu prospí?).  Těším se na vás! Daninka

Karolína Rosická (Kája) (22)

Jmenuji se Karolína, ale všichni mi říkají Kájo. Je mi 22 let a studuji 3. rokem na pedagogické fakultě v Liberci španělštinu a angličtinu a ráda bych se jednou stala učitelkou. Práce s dětmi mě moc baví a jsem milovník hudby a zaplétání copánků. 🙂

Kirill Chsherbakov (21)

Kazachstán – Rusko – Česko. Jsem prvák, studuju na Lékařské fakultě v Plzni na Univerzitě Karlově. Jako klasický student medicíny nemám moc volného času, ale když ho mám, tak ho využívám: mám rád cestování, sportuju – kolo, běh, výlety.

Iva Bernáthová (Ivča) (24)

Zdravíčko, říkají mi Ivka, Ivča nebo Ivy. 😀 Letos se už počtvrté chystám jako vedoucí do Bělče. Pocházím z Mariánských Lázní, studuju v Praze, zabývám se divokými zvířaty nejen v tropech, ale i v naší české přírodě. Můžete mě proto potkat v laborce, či v zoo, kde pracuju nebo v tělocvičně, jelikož mám ráda pohyb. Teď však pracuji většinou za počítačem, proto už se těším, až si zase odpočinu od online světa v Bělči. Na táboře mě nejvíc baví vytvářet všelijaké hry a když si je můžu zahrát spolu s dětmi, tím lépe. A ani déšť mě nezastaví.

Teodora Kotyková (Tea) (16)

Ahoj! Jmenuji se Tea, je mi 16 let a bydlím nedaleko Prahy. Studuji na gymnáziu a ve volném čase se věnuji hudbě – hlavně jazzu a hře v orchestru. Na bělečský tábor jedu už poněkolikáté. Moc se těším na nové zážitky a známé i neznámé tváře 🙂

Aleš Rosický (vedoucí a farář) (27)

Ahoj, jmenuju se Aleš a na tábory jsem jezdil už od malička. Do Bělče jsem se poprvé dostal na začátku vysoké školy a pak znovu, když začaly tyhle tábory. 🙂 Rád připravuju bojovky a další hry pro děti. Jo, a mimo to jsem taky farář a vyprávím příběhy. To mě taky baví, hlavně, když to může být zábavnou formou, do které se můžou všichni zapojit. 🙂 Těším se na vás!

Apolena Chavel (16)

Ahoj, jmenuji se Apolena, ale většinou mi říkají Apo nebo Apolenko. Bydlím ve Francii nedaleko Paříže a jsem na gymplu. Ráda hraju hry a také mám ráda aktivity s adrenalinem, lezení, rafting a jednoho dne skočím s padákem z letadla. Také ráda píšu a vymýšlím příběhy a hraji divadlo. Baví mně učit se cizí jazyky, zatím dělám kromě češtiny a francouzštiny angličtinu a ruštinu. Ráda cestuji, když to jde.

Pavel Bláha (hlavní vedoucí)


Záliby: rád pracuji s dětma a mládeží, hraju na kytaru a baví mě taky vše kolem počítačů. Byl jsem 5 let členem SOMu (Seniorátní Odbor Mládeže) v Chrudimskem seniorátu a 8 let členem výboru SEMu (Sdružení evangelické mládeže). Se SEMem se nám podařilo všemožně podporovat (nejen) mládežnické akce po celé ČCE. Několik let se již také zapojuji do organizace celocírkevního sjezdu mládeže a momentálně pomáhám jako technik a vedoucí workshopu kytary s projektem Fusion v Praze Libni. Letos již 3. rokem pomáhám organizovat s partou nadšených vedoucích týdenní celocírkevní tábor v Bělči, kde jsem byl poprvé jako dítě v roce 1993. Od té doby jezdím na tábory a nevynechám doufám ani letos! 🙂 Vystudoval jsem elektrotechniku na ČVUT, momentálně pracuji jako tester softwaru automatické převodovky.

Jana Svobodová

Jmenuji se Jana Svobodová a pocházím z Jižních Čech (Chýnov), ale v současnosti žiji v Praze. Na dětské tábory pořádané CB Chýnov jsem jezdila od raného dětství, původně jako účastník a postupně jako vedoucí. V této tradici jsem plynule navázala i pak v Praze a začala jsem jezdit právě na Běleč. Práce s lidmi a dětmi mě provází vlastně celý život, ať už to bylo vedení kapely, dětské tábory, English Campy, Fusion nebo koneckonců moje současná práce ve školce, kde se věnuji těm nejmenším lidičkám. Původně jsem vystudovala ilustraci na FDULS v Plzni, a proto se ke kreslení ráda vracím, třeba když je potřeba nakreslit nějaké výukové pomůcky. Dětský tábor v Bělči je skvělá příležitost, kde můžu tyto svoje dvě záliby spojit a udělat něco užitečného pro ostatní.