Vedoucí

Daniela Matoušová (Hlavní vedoucí)

Už mi lidi není dvacet let, už mi není ani dvacet pět … Jmenuji se Daniela, říká se mi Daninka, pracuju v nadaci jako projektová manažerka a jsem tak trochu duhová víla. Letos budu jedna ze dvou hlavních vedoucích, spolu s Teuškou. Můj vztah k dětem je až růžově bílý, občas ráno tupě zírám, ale po kafi jsem zase hvězdička blýskavá. Přes den jedu nonstop, ani k stáru si neodepřu zralý třešně. A večer, když náš Pája zahraje na kytáru, jsem úplná dancing queen. Být s dětmi na táboře a hrát si jako zamlada je krásný úděl, který s velkým respektem, pokorou a radostí přijmu. Moc se těším, až si spolu budeme povídat, zpívat, chodit do lesa, utíkat před deštěm nebo se spolu budeme smát.Teodora Kotyková (Hlavní vedoucí)

Zdar! Jmenuju se Teodora, ale říká se mi Tea nebo Dory. Školní rok trávím studiem na gymnáziu v Nymburce. Mnohem víc se ale věnuju hudbě, hlavně klavíru, občas ale šáhnu i po kytaře. Nepohrdnu ani kvalitní literaturou, nekonečnými procházkami či tábory. A zrovna ten bělečský mám v srdíčku už pěkně dlouho. Před pár lety jsem z táborníka povýšila na vedoucího, a teď se dokonce budu společně s Daninkou podílet na postu hlavního vedoucího. Těším se na nové i známé tváře, na večery u ohně, na obědy, no zkrátka na všechno možný, co spolu za ten týden zažijeme.Ondra Koutný (Zdravotník)

Ahoj! Jmenuji se Ondra a tábory jsou součástí mého léta již od 1 třídy. Postupně jsem se z účastníka přeměnil na praktikanta, potom vedoucího a poté vzhledem ke svému nejdříve studijnímu a nyní pracovnímu zaměření na táborového zdravotníka. Pracuji jako lékař na dětském oddělení v Pardubicích ale s dětmi se ještě mnohem raději potkávám mimo nemocnice. Na táboře mě baví pobyt venku v přírodě na čerstvém vzduchu, možnost vymýšlet zajímavé hry které si děti užijí a celkově přátelská a pohodová atmosféra která se kolem každého běhu vytvoří.Iva Bernáthová (Ivča)

Zdravíčko, říkají mi Ivka, Ivča nebo Ivy. 😀 Letos se už počtvrté chystám jako vedoucí do Bělče. Pocházím z Mariánských Lázní, studuju v Praze, zabývám se divokými zvířaty nejen v tropech, ale i v naší české přírodě. Můžete mě proto potkat v laborce, či v zoo, kde pracuju nebo v tělocvičně, jelikož mám ráda pohyb. Teď však pracuji většinou za počítačem, proto už se těším, až si zase odpočinu od online světa v Bělči. Na táboře mě nejvíc baví vytvářet všelijaké hry a když si je můžu zahrát spolu s dětmi, tím lépe. A ani déšť mě nezastaví.

Růžena Smrčková

Ahoj! Jmenuju se Růžena a tábory jsou pro mě dost srdcovka. Asi hlavně proto, že jsem měla možnost na ně jezdit už od mala a byl to hlavní důvod, proč se těšit na konec školy a prázdniny. Je to totiž možnost, jak si najít nové kamarády, ještě víc poznat ty, co už známe, ale hlavně spolu zažít rozličná a nevyzpytatelná dobrodružství, která se během školního roku nenaskytnou. Ještě bych vám ráda krátce řekla něco o sobě. Většinu času během roku věnuju studiu sociologie a aplikovaného výzkumu na Karlově univerzitě v Praze. Ve volné čase rozhodně nepohrdnu dobrou knížkou, což v mém případě může být Farma zvířat, Bílá nemoc, ale i Zloděj blesku nebo Harry Potter.  Taky mám slušnou zásobu deskových her a pádel, protože v létě ráda jezdím na kánoi.

Aleš Rosický (vedoucí a farář)

Ahoj, jmenuju se Aleš a na tábory jsem jezdil už od malička. Do Bělče jsem se poprvé dostal na začátku vysoké školy a pak znovu, když začaly tyhle tábory. 🙂 Rád připravuju bojovky a další hry pro děti. Jo, a mimo to jsem taky farář a vyprávím příběhy. To mě taky baví, hlavně, když to může být zábavnou formou, do které se můžou všichni zapojit. 🙂 Těším se na vás!

Adam Lapáček

Ahoj, jmenuju se Adam, je mi 16 a jsem studentem prvního ročníku gymnázia. Ve škole se zajímám hlavně o humanitní předměty a naopak nejvíc bojuju s matematikou. Ve volném čase se rád věnuju hudbě, hraju na kytaru a mám rád filmy a filmařinu. Na tábor v Bělči jezdím od roku 2019 a od té doby se na něj rok co rok těším.

Pavel Bláha


Záliby: rád pracuji s dětma a mládeží, hraju na kytaru a baví mě taky vše kolem techniky, počítačů a třeba i astrofyziky, historie a politiky. Taky rád vymýšlím pro děti a mládež show (např. Běleč má talent), mám rád sporty (hokej, ping-pong, frisbee aj.) a přiznám se, že vlastně i docela rád (snas zdravě) soutěžim 🙂 Práci s mládeží se více méně intenzivně věnuju od 17 let: v SOMu (Seniorátní odbor mládeže), ve výboru SEMu (Sdružení evangelické mládeže), ve Fusiunu v Libni a také pomáhám se sjezdy ČCE. Od roku 2018 pomáhám organizovat s partou nadšených vedoucích týdenní celocírkevní tábor v Bělči, kde jsem byl poprvé jako dítě v roce 1993. Od té doby jezdím na tábory a nevynechám doufám ani letos! Tento rok bychom rádi opět pro starší děti zorganizovali v 1. týdnu v červenci putovní tábor. Vystudoval jsem elektrotechniku na ČVUT, momentálně pracuji jako ďas jako tester softwaru posilovače řízení (VW).